Local, Vocal, Global

SUNNY LEONE য়ে মুম্বাইৰ বতৰ উপভোগ কৰিছে 

0 5

ছানী লিয়নীৰ সৌন্দৰ্য আৰু তাইৰ আকৰ্ষণীয় শৈলী সকলোৰে বাবে উন্মাদনাশীল। ছানি সামাজিক মাধ্যমৰ মাধ্যমৰ জৰিয়তে তেওঁৰ অনুৰাগীসকলৰ সৈতে জড়িত। তেওঁলোকে প্ৰায়ে অনুৰাগীসকলক তেওঁলোকৰ ছবিৰে প্ৰভাৱিত কৰে। এতিয়া ছানী লিয়নীৰ নতুন ফটোখনে ইণ্টাৰনেটক আচ্ছন্ন কৰি ৰাখিছে।

ছানী লিয়নীয়ে তাইৰ অফিচিয়েল ইনষ্টাগ্ৰাম হেণ্ডেলত নিজৰ এখন চিজলিং ফটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল। ছানীক তাইৰ ঘৰৰ চাদৰ এটা চুইমিং পুলত নিজকে উপভোগ কৰা দেখা গৈছে। ফটোখনত  ছানী লিয়নীক চুইমিংচুট পিন্ধি মুম্বাইৰ মনোৰম বতৰ উপভোগ কৰা দেখা গৈছে ।

ছানী লিয়নীয়ে কেইমাহমান আগতে তাইৰ নতুন ঘৰলৈ স্থানান্তৰিত হৈছিল আৰু এতিয়া অনুৰাগীসকলৰ সৈতে তাইৰ ঘৰৰ চাদত থকা চুইমিং পুলৰ এক আভাস শ্বেয়াৰ কৰিছে।।

ফটোখন শ্বেয়াৰ কৰি ছানিয়ে ইয়াক শিৰোনাম দিছিল যে “মুম্বাইত সুহানা বতৰ আৰম্ভ হৈছে। মোৰ ঘৰতজান্নতৰ এটা অংশ পাই মই ধন্য অনুভৱ কৰিছো।”

ফটোখনত ছানীক তাইৰ হাত দুখন সম্প্ৰসাৰিত কৰি মুম্বাইৰ বতৰউপভোগ কৰা দেখা গৈছে।কোনো মেকআপ নোহোৱা চেহেৰাত চানীক  যথেষ্ট ধুনীয়া দেখা গৈছে।

ছানিৰ বহুতো ছবিত  তাইৰ নতুন ঘৰৰ আভাস দেখিব পাৰি। আপুনি ছানীৰ ঘৰত বেছিভাগ বগা ৰং দেখিব। ঘৰৰ বেৰৰ পৰা দুৱাৰলৈকে সকলোবোৰ বগা ৰঙৰ।

ছানিৰ কৰ্মক্ষেত্ৰৰ কথা ক’লে, তেওঁক শেষবাৰৰ বাবে মতিচুৰ চাকাঞ্চুৰ কি বাট্টি বুজাদো গাই থকা দেখা গৈছিল। তেওঁ এতিয়া কেইবাখনোহিন্দী, তেলেগু,  তামিল আৰু কানাড়া ভাষাৰ চলচ্চিত্ৰত কাম কৰি আছে।

Leave A Reply

Your email address will not be published.