Local, Vocal, Global

মাতৃয়ে গুগলত 3 মাহৰ কন্যাক হত্যা কৰাৰ উপায় বিচাৰিছিল

0 4

মধ্য প্ৰদেশৰ উজ্জয়িনীৰ পৰা এটা আচৰিত ঘটনা পোহৰলৈ আহিছে। বিষয়টোৰ বিষয়ে জনা সকলোৱে জ্ঞান হেৰুৱালে। দৰাচলতে, এই ক্ষেত্ৰত, এগৰাকী মহিলাই তেওঁৰ নিজৰ জীয়েকক হত্যা কৰিছে। বাতৰি অনুসৰি, মহিলাগৰাকীয়ে তেওঁৰ তিনি মাহৰ জীয়েকক হত্যা কৰিছে আৰু আটাইতকৈ আশ্চৰ্যজনকভাৱে, মহিলাগৰাকীয়ে ছোৱালীজনীক হত্যা কৰাৰ উপায় বিচাৰি গুগলৰ সহায় বিচাৰিছিল।

আৰক্ষীয়ে গোচৰটোত নিৰ্মম মাতৃক জিম্মাত লৈছে। ঘটনাটোত প্ৰাপ্ত তথ্য অনুসৰি, মাতৃয়ে হত্যাৰ আগতে দুদিন ধৰি ছোৱালীজনীক হত্যা কৰাৰ পদ্ধতিৰ বিষয়ে গুগলত অনুসন্ধান কৰিছিল। এটা প্ৰসিদ্ধ ৱেবছাইটৰ প্ৰতিবেদন অনুসৰি, গুগল অনুসন্ধানৰ পিছত, তাই 12 অক্টোবৰত তাইৰ পৰিকল্পনা কাৰ্যকৰী কৰিছিল আৰু তাইৰ জীয়েকক হত্যা কৰিছিল। তাই তাইৰ কেঁচুৱাটোক পানীত ডুবাই দিছিল আৰু তাইক হত্যা কৰিছিল। মহিলাগৰাকীৰ স্বামী, শাহু আৰু শহুৰেকেও গোচৰটোত মহিলাগৰাকীক হত্যাৰ সন্দেহ কৰিছিল কিন্তু আৰক্ষীয়ে তেওঁক গ্ৰেপ্তাৰ কৰাৰ আগতে দৃঢ় প্ৰমাণ বিচাৰি আছিল। দীঘলীয়া অনুসন্ধানৰ পিছত, আৰক্ষীয়ে প্ৰমাণ পোৱাৰ লগে লগে, তেওঁলোকে মহিলাগৰাকীক গ্ৰেপ্তাৰ কৰে।

আৰক্ষীৰ অনুসন্ধানত প্ৰকাশ পাইছিল যে ঘটনাটো সংঘটিত হোৱাৰ দিনা ঘৰটোত কেৱল এগৰাকী মহিলা (স্বাতী) আছিল আৰু ছোৱালীজনী ইমান সৰু আছিল যে তাই নিজে ঘৰৰ পৰা ওলাই যাব নোৱাৰিলে। যেতিয়া স্বাতীক কঠোৰভাৱে প্ৰশ্ন কৰা হৈছিল, তাই সম্পূৰ্ণ সত্যটো প্ৰকাশ কৰিছিল। তাৰ পিছত ছোৱালীজনীৰ মৃতদেহঘৰৰ তৃতীয় মহলাৰ টেংকৰ পৰা উদ্ধাৰ কৰা হৈছিল।

Leave A Reply

Your email address will not be published.