Local, Vocal, Global

হাইস্কুল শিক্ষান্ত পৰীক্ষাত প্ৰথম ১০ টা স্থান প্ৰাপ্ত সকল

147

 

১ম -*ধৃতিৰাজ বাস্তৱ কলিতা(৫৯৫) পদুম পুখুৰী হাইস্কুল ,দৰং

২য় -*অলংকৃতা গৌতম বৰুৱা(৫৯৪)ছল্ট ব্ৰুক স্কুল, ডিব্ৰুগড়

add3

৩য়-* দেবিস্মা প্ৰিয় বৰুৱা(৫৯১)জ্ঞান জ্যোতি একাডেমী লখিমপুৰ, *জ্যোতিস্মান দেৱশৰ্মা(৫৯১) শংকৰদেৱ শিশু নিকেতন, নলবাৰী,  *ছাকি জি বুলটন(৫৯১)ছেইন্ট মেৰিজ , গুৱাহাটী।

৪ৰ্থ- *হীয়াশ্ৰী শৰ্মা(৫৯০), দক্ষিণ গুৱাহাটী জাতীয় বিদ্যালয়,* নমস্যা  ডেকা (৫৯০) লিটল ফ্লাৱাৰ স্কুল, নলবাৰী

৫ম-  *মানস উত্তম নেওগ(৫৮৯) নীলমণি আদৰ্শ জাতীয় বিদ্যালয় , ডিব্ৰুগড় *অংকুৰ জ্যোতি বেজবৰুৱা(৫৮৯), উদয়ন শান্তি নিকেটন- বেজেৰা, হীৰক জ্যোতি বৈশ্য(৫৮৯), কৰীয়া এইছ এছ স্কুল, নলবাৰী,

৬ষ্ঠ- হাৰিদ্ৰা বৰা(৫৮৮), চেকাৰ্ড হাৰ্ট স্কুল, গোলাঘাট, ৰনোজ জ্যোতি বৰুৱা(৫৮৮), জ্ঞানজ্যোতি একাডেমী নাৰায়নপুৰ , হিমাশ্ৰী বৰুৱা(৫৮৮), ফুলেশ্বৰী এইছ এছ স্কুল শিৱ সাগৰ, হৰ্ষ বৰ্দ্ধন মহেশ্বৰী(৫৮৮) মাৰীয়া হাইস্কুল, বৰপেটা

৭ম- অভিলাশ দত্ত(৫৮৭) চেণ্ট মেৰিজ স্কুল, উঃ লখিমপুৰ, ঝলক জালান(৫৮৭) চেণ্ট এণ্টনীজ স্কুল- নগাওঁ

৮ম- *অনিশা ৰয়(৫৮৬)হোলী ক্ৰছ এইছ এছ স্কুল, কাছাৰ, * নিখিলেশ দত্ত(৫৮৬) শংকৰদেৱ বিদ্যা নিকেটন, ৰামদিয়া কামৰূপ,* চিমৰণ বৰা (৫৮৬), ব্ৰুকফিল্ড স্কুল লখিমপুৰ, *অন্তৰীক্ষ হাজৰিকা(৫৮৬), নামতি চাৰিআলি জাতীয় বিদ্যা নিকেটন, শিৱসাগৰ, *অন্বেষা চাংকাকতি(৫৮৬) , ডনবস্ক’ হাইস্কুল ডুমডুমা

৯ম- *ভৃগু মোহন কুমাৰ (৫৮৫ ), শ্ৰীমন্ত শংকৰদেৱ শিশু বিদ্যালয়, দৰং*ৰাজদীপ বৰুৱা , (৫৮৫),শংকৰদেৱ শিশু নিকেতন, কাকোডোঙা,গোলাঘাট*নিহাৰিকা ভৰালী(৫৮৫), গোলাঘাট জাতীয় বিদ্যালয়, গোলাঘাট*শিল্পীশিখা ডেকা (৫৮৫ ),পলাশতল কাচমাৰী হাইস্কুল, নগাঁও*মৌচম মেহতাব(৫৮৫), শংকৰদেৱ শিশু নিকেতন,বাহাৰঘাট,নলবাৰী*ইমন বৈশ্য,(৫৮৫), শংকৰদেৱ শিশু নিকেতন,বাহাৰঘাট,নলবাৰী*অভিনৱ গগৈ (৫৮৫), ছেইন্ট যোচেফ হাইস্কুল , মৰাণহাট, শিৱসাগৰ*অৱিনাশ কেওঁত ( ৫৮৫) ছেইন্ট ষ্টিফেন্স হাইস্কুল, তিনচুকীয়া* অনন্যা মেধী( ৫৮৫)অসম জাতীয় বিদ্যালয়,নুনমাটি,গুৱাহাটী*নিৰজ খেটান ( ৫৮৫ )হেপী চাইল্ড হাইস্কুল,গুৱাহাটী

১০ম-পূজা বেনাৰ্জী (৫৮৪)
শংকৰদেৱ শিশু নিকেটন,বহৰী* বৰপেটাপ্ৰেৰণা ডেকা (৫৮৪)
বঙাইগাওঁ উ:মা: বিদ্যালয়,বঙাইগাওঁ*পাৰছা তছৰীম বৰভূঞা (৫৮৪)
শিলচৰ কলেজিয়েট স্কুল,কাছাৰ* আনন্দিতা কোঁৱৰ( ৫৮৪)
ছেইন্ট জেভিয়াৰ্ছ স্কুল,মানকটা,ডিব্ৰুগড়* ভাৰ্গৱ জ্যোতি দাস (৫৮৪)
শংকৰদেৱ বিদ্যা নিকেটন,ৰামদিয়া,কামৰূপ* অলিন্দীতা কলিতা( ৫৮৪)
ক্লীৰডাপ শংকৰদছৱ শিশু নিকেটন,কাৰ্বি আংলং* ডিৱিজ বিকাশ (৫৮৪)
ছেইন্ট মেৰীজ হাইস্কুল,উত্তৰ লখিমপুৰ* অংকিতা দে’ (৫৮৪)
গুড সমাৰতন ইংলিচ হাইস্কুল,নগাওঁ* ঋত্বিক কঙমাৰ সূত( ৫৮৪)
প্ৰাঞ্জল মেম’ৰিয়েল একাডেমী,নগাওঁ* শশাংক হালৈ (৫৮৪)
আনন্দ বিদ্যা নিকেটন,নলবাৰী*মিছাবুল কৰিম (৫৮৪)
লিটল ষ্টাৰ স্কুল,শোণিতপুৰ